Про призначення головного лікаря КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Р І Ш Е Н Н Я

07.08.2018 року                              Волочиськ                         № 10-30/2018

Про призначення головного лікаря  

КП «Волочиський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись Порядком призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського районну, затвердженого рішенням сесії районної ради від 21.06.2018 року № 13-28/2018 та протоколу конкурсної комісії № 1, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити з 22.08.2018 року Марущака Петра Івановича на посаду головного лікаря КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за результатами конкурсу, шляхом укладання контракту терміном на 2 роки.

2. Доручити голові районної ради укласти контракт з Марущаком П.І. у порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова Партика О.Г.) та з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова Габак М.Д.).

 

Голова ради                                                   С.Пазюк