Про присвоєння звання “Почесний громадянин Волочиського району” Вешку Валерію Івановичу

Р І Ш Е Н Н Я

07.08.2018 року                                     Волочиськ                                         № 4-30/2018                                                                                                            

Про присвоєння звання “Почесний

громадянин Волочиського району”

Вешку Валерію Івановичу

З метою вшанування та визнання особистостей, які зробили вагомий внесок в розвиток Волочиського району та піднесення його статусу, досягли значних успіхів у професійній діяльності або громадській роботі, за визначні заслуги у розвитку економіки та соціальної сфери району, збагачення національної інтелектуальної і культурної спадщини, плідну громадську діяльність, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району» районна рада

     В И Р І Ш И Л А :

  1. Присвоїти звання “Почесний громадянин Волочиського району” Вешку Валерію Івановичу – майстру спорту міжнародного класу, учаснику олімпійських ігор в Сеулі, семикратному чемпіону світу по веслуванню на байдарці та каное.

  2. Директору КП Волочиський історико – етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Майхрук Н.А. забезпечити внесення відповідного запису в “Книгу Почесних громадян Волочиського району”.

  3. Портрет Вешка Валерія Івановича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м. Волочиську.

  4. Начальнику загального відділу районної ради Степанюк І.А. забезпечити опублікування даного рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.

  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.).

 

Голова ради                                                       С.Пазюк