Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському рай

Р І Ш Е Н Н Я

07.08.2018 року                              Волочиськ                                    № 6-30/2018

                                                                                                              

Про хід виконання цільової програми

забезпечення пожежної безпеки населених

пунктів та об’єктів усіх форм власності,

розвитку інфраструктури підрозділів

пожежної охорони у Волочиському районі

на 2016-2020 роки

        Заслухавши інформацію начальника Волочиського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію «Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському районі на 2016-2020 роки» взяти до відома (додається).
  2. Внести зміни до Програми, а саме викласти додаток 2 у новій редакції (додається).
  3. Рекомендувати райдержадміністрації, Волочиському районному сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області продовжити роботу із забезпечення повного виконання заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села (голова Коломієць А.М.).

 

Голова ради                                             С.Пазюк