Про затвердження експертної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району та рецензії на нього

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.06.2018 року № 16-28/2018

м.  Волочиськ

Про затвердження експертної оцінки майна

спільної власності територіальних громад сіл,

селищ, міста Волочиського району та рецензії на нього

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 12, 13 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити звіт про оцінку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району, виконаний Хмельницькою обласною товарною біржею (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності виданий Фондом державного майна України за № 1054/16 від 29.12.2016 року) та рецензії на нього, виконаний рецензентом Копичинською Оксаною Аркадіївною КП «Ярмолинецьке БТІ» (кваліфікаційне свідоцтво оцінювача № 729 від 22 листопада 2003 року), по об’єкту:

- майновий комплекс, Купільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, загальною площею 1595,7 м2, що розташована за адресою: Хмельницька область, Волочиський район, с. Купіль, вул. Жиліна О.І., 62. Вартість об’єкта складає 351705,00 грн (триста п’ятдесят одна тисяча сімсот п’ять гривні 00 копійок) без урахування ПДВ.

2. Виставити на аукціон даний майновий комплекс Купільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що розташований за адресою: Хмельницька область, Волочиський район, с. Купіль, вул. Жиліна О.І., 62, через Хмельницьку обласну товарну біржу, яка обрана за результатами конкурсу з визначення організаторів аукціонів по відчуженню об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району (протокол №2 від 02.04.2018 року).

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

 

 Голова ради                                                             С.Пазюк