Про хід виконання Програми « Питна вода» Волочиського району на 2013-2020 роки

Р І Ш Е Н Н Я

від 21.06.2018 року № 6-28/2018

м.  Волочиськ

Про хід виконання Програми « Питна вода»

Волочиського району на 2013-2020 роки

Розглянувши надану районною державною адміністрацією інформацію «Про хід виконання програми «Питна вода» Волочиського району  на 2013-2020 роки», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію «Про хід виконання програми «Питна вода» Волочиського району  на 2013-2020 роки» прийняти до відома (додається).

  2. Рекомендувати районній державній адміністрації, у процесі формування пропозицій щодо переліку об`єктів, які передбачається фінансувати за рахунок субвенцій з державного бюджету та на виконання інвестиційних проектів, надавати пріоритет об`єктам водопровідно-каналізаційного господарства, реконструкція та будівництво яких сприятимуть поліпшенню якості питної води у населених пунктах району.

  3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно передбачати в бюджеті району виділення необхідних коштів для реалізації програми.

  4. Рекомендувати місцевим радам при формуванні місцевих бюджетів  передбачати кошти для виконання заходів програми.

  5. Управлінню житлово-комунального господарства  щорічно  інформувати районну раду про хід виконання даної програми.

  6. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління житлово-комунального господарства райдержадміністрації, контроль – на постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва

 

Голова ради                                                      С.Пазюк