Про припинення діяльності шляхом ліквідації Гречанської загальноосвітньої школи І- ІІ ступеня Волочиської районної ради Хмельницької області

Р І Ш Е Н Н Я

від 22.02.2018 року № 24-25/2018

м.  Волочиськ

Про припинення діяльності шляхом ліквідації

Гречанської загальноосвітньої школи І- ІІ ступеня

Волочиської районної ради Хмельницької  області

         З метою створення належних умов для здобуття якісної освіти та упорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів району, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911- VІІІ, статтею 59 Господарського кодексу України, статтею 104 Цивільного кодексу України, статтею 9 та частиною шостою статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 року № 778 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.01.2014 року № 28, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання голови Волочиської райдержадміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити діяльність Гречанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня Волочиської районної ради Хмельницької області шляхом її ліквідації (код ЄДРПОУ 26496234), місцезнаходження 31272 Хмельницька обл., Волочиський район, село Гречана, вулиця Центральна, будинок 2.

        2. Створити ліквідаційну комісію у складі згідно з додатком №1.

        3. Ліквідаційній комісії:

       3.1. В установленому порядку протягом трьох робочих днів з дати прийняття цього рішення письмово повідомити орган, що здійснює державну реєстрацію, про ліквідацію юридичної особи та подати необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відповідних записів.

        3.2. Забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

        3.3. Подати в установленому порядку на затвердження Волочиській районній раді ліквідаційний баланс.

4. Установити, що вимоги кредиторів приймаються в строк не менше двох місяців з дати внесення рішення про припинення діяльності юридичної особи - «Гречанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області» шляхом ліквідації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

5. Доручити завідувачу сектору освіти райдержадміністрації Атаманчук Т.Ф. забезпечити проведення ліквідації Гречанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області відповідно до вимог чинного законодавства України.

6. Директору Гречанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області попередити працівників про ліквідацію закладу з дотриманням вимог чинного законодавства про працю.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

 

 

Голова   ради                                          С.Пазюк