Про врегулювання конфлікту інтересів

від 24.12.2015 року № 18-2/2015

м. Волочиськ

Про  врегулювання конфлікту інтересів

Розглянувши повідомлення головного лікаря Волочиської центральної районної лікарні, відповідно до статей 28, 29, 32, 33 Закону України «Про запобігання корупції», керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Запровадити зовнішній контроль за здійсненням службових повноважень головним лікарем Волочиської центральної районної лікарні Чубаром Віктором Миколайовичем у формі перевірки змісту наказів, що видаються ним з метою врегулювання конфлікту інтересів, який може виникнути в зв’язку з роботою його близьких осіб.
  2. Особою, яка проводитиме перевірки змісту наказів, що видаються головним лікарем Волочиської ЦРЛ Чубаром В.М., визначити Король Тетяну Олександрівну, начальника  юридичного відділу районної ради.
  3. В зв’язку з вище викладеним зобов’язати начальника юридичного відділу Король Т.О.:
  •   проводити по закінченню календарного місяця перевірку змісту наказів, що видаються головним лікарем Волочиської ЦРЛ Чубаром В.М. з метою врегулювання конфлікту інтересів, який може виникнути в зв’язку з роботою його близьких осіб.
  • щомісячно до 10 числа подавати голові Волочиської районної ради письмовий звіт про результати перевірки змісту наказів, що видаються головним лікарем Волочиської ЦРЛ Чубаром В.М.;
  • негайно повідомляти голову Волочиської районної ради про факти порушень ЗУ «Про запобігання корупції», які стосуються конфлікту інтересів, виявлені в ході перевірки.
  1. Головному лікарю Волочиської ЦРЛ Чубару В.М.:

- не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;

- переглянути обсяг службових повноважень з метою врегулювання даного конфлікту інтересів.

- вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Голова ради                                                   С.Пазюк