Про недоліки в роботі головного лікаря Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Назар Н.М. та доцільності її перебування на займаній посаді

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.12.2015 року № 19-2/2015

м. Волочиськ 

Про недоліки в роботі головного лікаря

Волочиського районного центру первинної

медико-санітарної допомоги  Назар Н.М.

та доцільності її перебування на займаній посаді 

Розглянувши спільне розпорядження голови Волочиської районної державної адміністрації та голови Волочиської районної ради від 22.12.2015 року № 962/115 «Звіт головного лікаря Назар Н.М. про роботу районного центру первинної медико-санітарної допомоги за 2015 рік» та у зв’язку з виявленням невідповідності займаній посаді головного лікаря Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги  Назар Наталі Митрофанівни, на підставі пункту 2 статті 40 Кодексу законів про працю України, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пунктом 4.1. розділу 4 Положення про порядок укладання контрактів з керівниками, що перебувають у спільній власності територіальних громад районну, районна рада:

 ВИРІШИЛА: 

1.     Звільнити Назар Наталю Митрофанівну з посади головного лікаря Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги розірвавши контракт з 24.12.2015 року.

2.     Головному бухгалтеру Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги провести повний розрахунок при звільнені  Назар Н.М.

3.     Призначити тимчасово виконуючого обовязки головного лікаря Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги заступника головного лікаря РЦ ПМСД Манжулу Людмилу Іванівну.

 

 

Голова ради                                                  С.Пазюк