Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському ра

Р І Ш Е Н Н Я

від 17.08.2017 року № 9-18/2017

м.  Волочиськ

Про хід виконання цільової програми

забезпечення пожежної безпеки населених

пунктів та об’єктів усіх форм власності,

розвитку інфраструктури підрозділів

пожежної охорони у Волочиському районі

на 2016-2020 роки

Заслухавши інформацію начальника Волочиського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію «Про хід виконання цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Волочиському районі на 2016-2020 роки» взяти до відома (додається).

2.Рекомендувати райдержадміністрації, об’єднаним територіальним громадам, Волочиському районному сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області продовжити роботу із забезпечення повного виконання заходів Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села.

           

Голова ради                                                 С.Пазюк