Звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села

Проект

                                          РІШЕННЯ                                                              

 

Звіт голови постійної комісії районної ради з питань

агропромислового комплексу, екології,

охорони природи, землекористування та

соціального розвитку села

 

   Відповідно до статей 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши і обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села, районна рада

   ВИРІШИЛА:

1. Звіт голови постійної комісії районної ради з питань з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села взяти до відома (додається).

2.Рішення та звіт постійної комісії районної ради  з питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села висвітлити на офіційному веб-сайті Волочиської районної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії  районної  ради  з  питань агропромислового комплексу, екології, охорони природи, землекористування та соціального розвитку села.

проект рішення опубліковано 14.03.2019 року