Про безоплатну передачу транспортного засобу

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

________2020 року                             Волочиськ                                      №________

 

Про безоплатну передачу транспортного засобу.
 

    Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності", враховуючи клопотання Волочиської міської ради  №9-72/2020 від 06.07.2020 року рекомендації постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління  комунальною власностю, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Волочиського району та з  балансу Волочиської районної ради до комунальної власності Волочиської міської ради транспортний засіб, а саме: ЗАЗ DAEWOO  Т 13110, тип  – легковий седан-В, колір – сірий, номерний знак ВХ 0483 АА, рік випуску 2004, номер шасі У6DТ1311040191208.

2. Передачу – приймання  транспортного засобу вказаного у пункті 1 даного рішення оформити згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління  комунальною власністю.

 

 

      Голова ради                                     Сергій Пазюк