Про затвердження звіту фінансового плану за 2019 рік комунального підприємства «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

ПРОЄКТ

РІШЕННЯ

 

Про затвердження звіту фінансового плану

за 2019 рік комунального підприємства

«Волочиський районний центр первинної

медико-санітарної допомоги»

 

              Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 78 Господарського кодексу України, відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту КП «Волочиський районний центр первинної

медико-санітарної допомоги» у відповідності до листа Міністерства фінансів від 13.06.2018 № 07050-12-10/15979 та враховуючи рішення Волочиської районної ради від 15.11.2018 року № 17-33/2018 «Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю фінансових планів комунальних підприємств Волочиської районної ради», з метою розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Волочиському районі та впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті, враховуючи принцип «гроші ходять за пацієнтом», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити звіт фінансового плану КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2019 рік (додається).
  2. Відповідальність за виконання показників звіту фінансового плану за 2019 рік покласти на головного лікаря КП «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Марущака П.І..
  3. Конторль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

 

Голова ради                                                      Сергій ПАЗЮК