Про присвоєння звання «Почесний громадянин Волочиського району» Дичек С.О.- учаснику антитерористичної операції на сході України посмертно

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин 

Волочиського району» Дичек С.О.- учаснику антитерористичної

операції на сході України (посмертно)

     З метою увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції на сході України, який мешкав у Волочиському районі, за мужність і героїзм, виявлені ним в боях за незалежність та збереження територіальної цілісності України, відповідно до рішень сесії районної ради № 5-14/2012 від 27.07.2012 року та № 16-36/2015 від 25.06.2015 року «Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин Волочиського району», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Як виняток, присвоїти посмертно звання «Почесний громадянин Волочиського району» учаснику антитерористичної операції на сході України (посмертно):

- Дичек Сергію Олександровичу- старшому сержанту 330 окремого розвідувального батальйону, проживав в с.Богданівка.

2. Директору КП Волочиський історико – етнографічний музей Волочиської міської ради Хмельницької області Майхрук Н.А. забезпечити внесення відповідного запису в «Книгу Почесних громадян Волочиського району».

  1. Портрет Дичек Сергія Олександровича розмістити на алеї Слави Почесних громадян Волочиського району, що знаходиться по вул.Слави в м.Волочиську.
  2. Відділу з питань забезпечення діяльності ради опублікувати дане рішення у Волочиській районній газеті «Зоря» та на сайті районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності, етики, взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичними партіями та громадськими організаціями (Горобець М.В.).

 

Голова ради                                               Сергій ПАЗЮК