Кивлюк Володимир Семенович

Кивлюк Володимир Семенович
Генерал – лейтенант прикордонних військ

Народився у 1948 році в с.Пахутинці Волочиського району Хмельницької області у сім’ї селянина. Батьки Володимира Семеновича раділи синовому потягу до навчання, бачили, як вабить його все військове (не раз бігав він за демобілізованими хлопцями і прохав поносити кашкета чи ремінь з такою блискучою пряжкою). Не стали перечити синові, коли той вирішив вступити у військове училище. Пізніше були Ленінградська академія тилу і транспорту та військова академія Генерального штабу Збройних Сил. Навчання давалося йому легко. Тим більше, що любив цю справу, твердо знав, чого прагне і впевнено крокував до наміченої мети.
Доля військового нелегка: на одному місці не дає вживатися. Починав молодий випускник училища з лейтенантськими погонами з посади командира взводу у Білоруському військовому окрузі. Проходив службу в Закавказькому військовому окрузі, в Німеччині.
Ордени і медалі, якими нагороджений наш земляк В.С.Кивлюк, засвідчують його високий військовий професіоналізм. В.С.Кивлюк – генерал, займав посади заступника Голови Держкомкордону, командувача Прикордонними військами України.