Баталюк Володимир Іванович

Баталюк Володимир Іванович
Генерал – майор бронетанкових військ

Народився 6 вересня 1949 року в с.Писарівка Волочиського району Хмельницької області.
З 1956 року по 1966 рік навчався в Писарівській середній школі. Після закінчення школи поступив в Казанське вище танкове командне училище, яке закінчив у 1970 році і був направлений для проходження служби у Південну групу військ (Угорщина). Там проходив службу до 1975 року на посаді командира взводу. Згодом проходив службу у Прибалтійському військовому окрузі на посадах командира роти і начальника штабу танкового батальйону.
В 1979 поступив в Академію бронетанкових військ (м.Москва), яку закінчив у 1982 році. Після закінчення академії проходив службу у Прикарпатському військовому окрузі на посадах начальника штабу і командира полку, начальника штабу з’єднання.
З 1990 по 1993 рік, служив у Західній Групі військ (Німеччина) на посаді першого заступника командира танкової дивізії.
В січні 1993 року повернувся на Україну, прийняв присягу на вірність народу України і був призначений на посаду командира учбового з’єднання (м.Бердичів). У 1995 році отримав генеральське звання і був направлений на навчання в Академію генерального штабу Збройних Сил України, яку закінчив у червні 1997 року. Після закінчення Академії був призначений на посаду начальника штабу – першого заступника командира об’єднання (м.Дніпропетровськ).
З 2004 року – заступник начальника Південно-Західного оперативного командування.