Кремінський Ярослав Миколайович

Кремінський Ярослав Миколайович
Член Спілки письменників України,
доктор медичних наук

Народився 10 жовтня 1937 року в с.Маначин Волочиського району Хмельницької області.
Після закінчення Курилівської середньої школи навчався у Кримському медичному інституту .Працював лікарем на Поділлі, у Криму та Одесі.
Закінчив клінічну ординатуру у Тернопільському медичному інституті. Доктор медичних наук. Автор багатьох наукових праць з актуальних питань медицини. Зараз працює доцентом на одній із кафедр Луганського медичного університету та одночасно доцентом кафедри української літератури Луганського Національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка.
Ярослав Миколайович видав друком понад 14 книг. Із них одна прозова “Щоб не змерзли троянди”, інші – поетичні. Серед поетичних – книги “Прозорість”, “Життя не матиме зупинок”, “Сказати людям виникла потреба”. Він автор трьох п’єс.
Твори Я.Кремінського друкувалися в багатьох альманахах, журналах та збірниках. Неодноразово виступав з поезіями по українському радіо та телебаченню. Переможець конкурсу “Антологія одного вірша”, який проводила у 1976 році газета “Молодь України”.
У поезіях Ярослава Кремінського можна віднайти море почуттів, що вириваються із джерельних глибин та, зігріті сонцем, линуть до розкритих людських сердець.
Проживає у м.Луганськ.