Примуд Станіслав Йосипович

 

Примуд Станіслав Йосипович
Кавалер двох орденів Леніна, ордена Трудового Червоного Прапора, Герой Соціалістичної Праці

Народився 1939 року в с.Лонки Волочиського району Хмельницької області. З дитинства полюбилося йому поле, вабила його широчінь. Вагань у виборі професії не було. Пішов дорогою тих, хто змалку привчав шанувати хліб, нелегку працю хлібороба. Трудовий стаж розпочав у 1957 році. В 1960 році вступив до Теофіпольського профтехучилища і після його закінчення став механізатором колгоспу “Авангард” у рідному селі.
Допитливого, енергійного хлопця механізатори з радістю прийняли у свою сім’ю. Тут набув професійної майстерності, тут пройшов трудовий гарт. З перших днів своєї трудової діяльності відзначився великою працелюбністю, почуттям високої відповідальності за доручену справу. Працював бригадиром механізованої ланки, члени якої добивалися високої врожайності зернових культур та цукрових буряків. Поряд з досвідченими колегами підвищував Станіслав Йосипович свій професійний фах. З кожним роком зростали трудові здобутки. Поле, скроплене потом, віддячувало гарним врожаєм.
В березні 1981 року С.Й.Примуду присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
Самовідданий у труді хлібороб представляв Поділля на ХІХ Всесоюзній партійній конференції. Невтомна вдача у цього трудівника. Щедрим талантом наділила його природа.
Зараз Станіслав Йосипович на заслуженому відпочинку.