Концевич Михайло Григорович

Концевич Михайло Григорович
Кавалер двох орденів Леніна, ордена Жовтневої революції, лауреат Державної премії УРСР, Герой Соціалістичної Праці


Народився 16 серпня 1928 року в с.Писарівка. З раннього дитинства пізнав ціну хліба, пережив голодомор 1933-го, воєнне лихоліття, голод і холод повоєнних років.
З чотирнядцяти літ став трудитися трактористом у рідному колгоспі с.Писарівка. Рік у рік добивався вагомих показників у праці. Займався вирощуванням цукрових буряків. Згодом очолив спеціалізовану ланку, яка вирощувала солодкі корені без затрат ручної праці за найпрогресивнішими технологіями. Саме тут до Михайла Григоровича прийшла заслужена слава. До нього за досвідом їхали буряководи з усіх кінців держави, його методи пропагували газети й журнали не лише в Україні, а й усього СРСР.
Михайло Григорович вчив інших і навчався сам. Без відриву від виробництва став дипломованим спеціалістом, закінчивши Новоушицький технікум механізації сільського господарства.
Батьківщина високо оцінила звитяжний труд подільського механізатора. Михайло Григорович удостоєний двох орденів Леніна, ордена Жовтневої революції. 15 лютого 1972 року йому присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці за успіхи, досягненні у збільшенні виробництва і продажу державі зерна, цукрових буряків. У 1977 році нагороджений Державною премією УРСР.
М.Г.Концевич обирався делегатом ХХV, ХХVІ, ХХVІІ з’їздів Компартії України, був кандидатом в члени ЦК КПУ, членом ревізійної комісії ЦК КПУ.
Михайло Григорович пішов у вічність на 76-му році життя 16 листопада 2003 року. Перестало битися серце людини, яка все своє життя присвятила нелегкій, але почесній справі.
Односельці добрим словом згадують Михайла Григоровича. Адже тепло в їхніх оселях, дороги з твердим покриттям - це теж його заслуга.
У світлу пам’ять про сумлінного трудівника, мудрого наставника, людину з щирим серцем – Михайла Григоровича Концевича прийнято рішення сесії Писарівської сільської ради від 21 липня 2004 року перейменувати вулицю Трудову на вулицю імені Михайла Концевича.