37 сесія

Волочиська районна рада

Тридцять сьома (позачергова) сесія сьомого скликання

 

П Р О Т О К О Л

засідання лічильної комісії

 

від 23.04.2019 року                                                                              м.Волочиськ

 

Присутні на засіданні:

Габак М.Д. – голова лічильної комісії,

Серба Р.Р. - член комісії,

Чагайна О.О. – член комісії

 

1. Про результати поіменного голосування по проектах рішень 37 (позачергової) сесії Волочиської районної ради

1. До Волочиської районної ради обрано 34 депутати.

2. На пленарному засіданні 37 сесії районної ради зареєструвався 21 депутат:

Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.

3. Результати поіменного голосування.

 

Порядок денний 37 (позачергової) сесії за основу і в цілому.

 

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

 

Проти – 0

Утримались – 0

 

Питання порядку денного 37 (позачергової) сесії Волочиської районної ради:

 

  1. Про створення комунального некомерційного підприємства «Волочиська центральна районна лікарня»

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

  1. Про Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Волочиська центральна районна лікарня» на 2019-2021 роки.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про Програму забезпечення технічного захисту інформації з обмеженим доступом у Волочиській районній державній адміністрації на 2019 рік.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про створення опорного навчального закладу на базі Купільської загальноосвітньої школи та його філій.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про внесення змін до плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

  1. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За – 21 (Бабій І.Д., Бельовський О.В., Брень В.В., Байда Л.М., Габак М.Д., Горобець М.В., Задорожна Н.І, Коломієць, Літвінчук Л.А., Маньковська О. В., Наливайчук О.О.,Осадча О.А., Пазюк С.М., Писарук А.Г.,Свистун В.М., Сенюк В.В., Серба Р.Р., Сергійчук В.М., Сліпчук В.М., Стецюк О.В.,Чагайна О.О.)

Проти – 0

Утримались – 0

 

 

 

Голова комісії                                     Габак М.Д.

 

Члени комісії:                                    

                                                      Серба Р.Р.

                                                       Чагайна О.О.