Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 25.10. 2018 року № 68

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25.10. 2018 року                         Волочиськ                                   № 68

Про скликання тридцять другої (позачергової)

сесії районної ради

     Керуючись статтею 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частиною 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та статтею 26 Регламенту районної ради, затвердженого рішенням другої сесії районної ради від 24 грудня 2015 року  № 1-2/2015:

  1. Скликати та провести пленарне засідання 32 (позачергової) сесії районної ради 29 жовтня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні районної ради.
  2. Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
  • «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік»,
  • «Про підтримку звернення до Президента України, голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо скасування рішення Кабінету міністрів України про підвищення ціни на газ для населення»,
  • «Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок».
  1. Керуючій справами районної ради:
  • забезпечити оприлюднення повідомлення про скликання 32 (позачергової) сесії районної ради на сайті Волочиської районної ради;
  • довести до відома депутатів районної ради порядок денний 32 (позачергової) сесії районної ради та дату засідання сесії районної ради у терміни, визначені чинним законодавством України.

5. На сесію запросити народного депутата України Лабазюка С.П., депутатів обласної ради, заступника керівника Городоцької місцевої прокуратури, оперуповноваженого Хмельницького міського відділу Управління СБУ у Хмельницькій області, начальника Волочиського відділення поліції, районного військового комісара, начальника Волочиського сектору РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області, начальника управління Держпродспоживслужби у Волочиському районі.

6. Внести зміни до розпорядження голови районної ради № 65 від 12.10.2018 року «Про скликання 32 сесії районної ради», а саме замінивши слова «32 сесія» словами «33 сесія» та оприлюднити його на сайті Волочиської районної ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

 

 Голова ради                                           С.Пазюк