Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 21.05.2018 року № 34

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 21.05.2018 року № 34

м.Волочиськ

Про скликання двадцять сьомої (позачергової)

сесії районної ради

     Керуючись статтею 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частиною 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та статтею 26 Регламенту районної ради, затвердженого рішенням другої сесії районної ради від 24 грудня 2015 року  № 1-2/2015:

 1. Скликати 27 (позачергову) сесію районної ради 23 травня 2018 року.
 2. Затвердити примірний перелік питань порядку денного сесії (Додаток 1).
 3. Провести:
  • спільне засідання Президії та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю 23 травня 2018 року о 09.00 год.
  • пленарне засідання 27 (позачергової) сесії районної ради 23 травня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні районної ради.
 4. Начальнику загального відділу районної ради:
 • забезпечити оприлюднення повідомлення про скликання 27 (позачергової) сесії районної ради на сайті Волочиської районної ради;
 • довести до відома депутатів районної ради порядок денний 27 (позачергової) сесії районної ради та дату засідання профільної комісії, Президії та сесії районної ради у терміни, визначені чинним законодавством України.

5. На сесію запросити народного депутата України Лабазюка С.П., депутатів обласної ради, керівництво райдержадміністрації, заступника керівника Городоцької місцевої прокуратури, оперуповноваженого Хмельницького міського відділу Управління СБУ у Хмельницькій області, начальника Волочиського відділення поліції, районного військового комісара, начальника Волочиського сектору РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області, начальника управління Держпродспоживслужби у Волочиському районі, голів об’єднаних територіальних громад, сільських голів.

6. Внести зміни до розпорядження голови районної ради № 28 від 15.05.2018 року «Про скликання 27 сесії районної ради», а саме замінивши слова «27 сесія» словами «28 сесія» та оприлюднити його на сайті Волочиської районної ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою. 

 

 Голова ради                                           С.Пазюк

Додаток 1

до розпорядження

№ 34 від «21»травня 2018 р.

 

Примірний перелік питань

порядку денного 27 позачергової сесії районної ради

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 2. Про надання дозволу Волочиському РЦ ПМСД на передачу медичного обладнання.
 3. Про надання дозволу Волочиському РЦ ПМСД на передачу матеріальних цінностей Волочиській об’єднаній територіальній громаді.
 4. Про реорганізацію Волочиського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, шляхом перетворення в комунальне підприємство «Волочиський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 5. Про надання погодження Волочиській районній раді на передачу в оренду нежитлових приміщень Волочиській районній державній адміністрації.
 6. Про надання погодження Волочиській районній раді на передачу в оренду нежитлового приміщення Волочиському госпрозрахунковому комунальному проектно-виробничому архітектурно-планувальному бюро.
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

 

Заступник голови ради                                                        С.Сутий