ПОЛОЖЕННЯ про Грамоту Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії районної ради

                                                                                № 11-2/2015 від 24.12.2015 р.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Грамоту Волочиської районної ради

 та Волочиської районної державної адміністрації

 

1. Грамота районної ради та районної державної адміністрації є відзнакою Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації окремих громадян i колективів за досягнення у виробничій, науковій, державній, правоохоронній, вiйськовiй, творчій, громадській та інших сферах діяльності, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у створені матеріальних i духовних цінностей, за сприяння становленню та зміцненню України, як демократичної, соціальної, правової держави, благодійну роботу, виховання та навчання молоді або інших заслуг перед громадою та державою.

2. Грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджуються депутати, працівники галузей господарського комплексу району, соціально-культурної сфери, установ, організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, окремі громадяни, які зробили значний особистий внесок у сферах діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення.

3. Грамотою районної ради та райдержадміністрації можуть нагороджуватися трудові колективи підприємств, установ та організацій, які зробили значний колективний внесок у зміцнення економічного, наукового та виробничого потенціалу району, розвиток соціальної і гуманітарної сфер.

4. Висунення особи для нагородження Грамотою здійснюється гласно, за основним місцем роботи, направленням на ім’я голів районної ради та райдержадміністрації відповідного подання.

5. Кількість осіб, які можуть пропонуватися для нагородження відзнакою районної ради та райдержадміністрації залежить від підстав для заохочення осіб, наявності необхідних досягнень, має бути пропорційною до кількості працюючих на підприємстві, в установі, організації і не повинна перевищувати таких норм:

 

Підстави для

відзначення

 

Кількість нагороджуваних у пропорціях до працюючих на підприємстві, установі, організації чоловік

до 100 працюючих

від 100 до 500 ч.

від 500 до 1тис. ч.

понад 1тис чол.

Професійне чи державне свято

до 1 чол.

1 – 2 чол.

2 – 3 чол.

3 – 5 чол.

Ювілей підприємства

(50 р., 75 р., 100 р. і т. д.)

до 3 чол.

3 – 5 чол.

5 – 8 чол.

до 10 чол.

 

При цьому визначальними є досягнення працівників, підприємств (установ, організацій), а не факт відзначення професійного свята  чи ювілею.

6. Подання повинно містити коротку характеристику діяльності підприємства, установи, організації, що представляє особу до нагородження (здобутки та вклад в розвиток району в показниках); основні біографічні дані працівника, який, як правило, не менше одного року працює у відповідному колективі і подається для нагородження; характеристику його трудової діяльності, дані про конкретні заслуги та трудові досягнення.

До подання додається характеристика конкретної особи, яка представляється до нагородження  за підписом керівника відповідної установи, засвідчену печаткою цієї установи. У разі відзначення ювілею підприємства, установи, організації крім характеристик нагороджуваних осіб, до подання додається історична довідка  відповідного підприємства.

7. Матеріали про нагородження відзнакою Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації, що приурочуються до ювілейних дат осіб, державних або професійних свят і ювілеїв підприємства, установи, організації, вносяться до виконавчого органу Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації за 30 календарних днів до відзначення відповідного свята або ювілею.

8. Про нагородження Грамотою районної ради та райдержадміністрації видається спільне розпорядження голів Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації про нагородження.

9. Вручення Грамоти здійснюється в урочистому порядку, як правило, головами Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації.

За рішенням голів районної ради та райдержадміністрації вручення Грамоти Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації може проводитись в іншому порядку, або за їх дорученням може здійснюватися заступником голови ради або  керуючим справами районної ради, першим заступником або заступниками голови районної державної адміністрації. Вручення проводиться урочисто у приміщенні районної ради або на загальних зборах трудових  колективів. Організаційні заходи з нагородження осіб на підставі відповідного розпорядження готує відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

10. Разом з відзнакою Волочиської районної ради та Волочиської районної державної адміністрації одночасно вручається цінний подарунок та квіти.

11. Облік нагороджених відзнакою районної ради та райдержадміністрації здійснюється загальним відділом районної ради та відділом організаційно-кадрової роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

12. Документи, внесені з порушенням вимог цього Положення, повертаються посадовій особі чи органу, який вніс клопотання про нагородження, з супровідним листом.

 

 

Голова ради                                            С.Пазюк