Звернення до керівників підприємств, установ, організацій, жителів району

   Сьогодні Україна переживає дуже складні часи. Українському суспільству в 21 тисячолітті через агресію Росії випало на долю нести величезне випробування — на моральність, стійкість, силу волі, вміння співчувати, підтримати, допомогти.

   Ми вповні відчули страшне значення слів «війна», «смерть», «розруха»… Але український народ і в цей непростий період своєї історії показав, що може бути щирим, відповідальним, згуртованим, за принципом «з миру по нитці — бідному сорочка» годувати, озброювати й одягати наших вояків.

   Українці — щирі, добрі, чуйні люди. Ми – нація, яка ніколи не залишається осторонь чужої біди.

  Наш район з перших днів проведення антитерористичної операції на Сході України активно долучився до збору допомоги військовослужбовцям і робота в цьому напрямку продовжується. Жителі та влада району не залишаються байдужими і допомагають чим можуть.

   У цей нелегкий час, закликаємо всіх і кожного, не бути байдужими, зробити свій внесок у підвищення боєздатності Української армії, підтримати наших воїнів, які у надзвичайно складних умовах захищають незалежність України.

   Кошти зараховуються на рахунок 26005300744003, відкритий в ТВБВ № 0022/074 АТ «Ощадбанк», м. Волочиськ, вул. Пушкіна, 7 для ГО «Жіноча рада» МФО 315784, ЄДРПОУ 39295507, призначення платежу «Благодійні внески».

Разом переможемо!

Слава Україні!