Зустріч народного депутата України С.Лабазюка з громадою

      12 вересня  у м.Волочиську  на площі Центральній відбулася зустріч народного депутата України VII скликання Сергія Лабазюка з громадою.

      Щоразу на зустріч з народним депутатом приходить багато людей. Виборці вже знають: розмова буде предметною,  а Сергій Петрович - депутат, який не роздає порожні обіцянки і завжди дотримує слова.

      Сергій Лабазюк  проаналізував  свою роботу в  Верховній Раді і її роботу в цілому, коротко розповів про настрої в парламенті, про сподівання і побажання. Прозвітував перед громадою про те , які з питань виборчої програми і побажань громади вже вдалося втілити за два роки роботи в парламенті, а які ще  на черзі. Зупинив свою увагу і на наведенні благоустрою у районі. Також розповідав про  допомогу «Благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» для бійців, які перебувають на сході України, та про враження від особистих поїздок  в зону АТО.

      На зустрічі було багато запитань і багато слів подяки народному депутатові. Люди дякували за ту турботу, яку постійно відчувають з боку депутата та його благодійного фонду.

      Прийшов подякувати за надану йому та його військовим побратимам допомогу боєць 7-го батальйону Олексій Грибовський, який зараз перебуває у короткій відпустці після  4 місяців служби на сході.

      Відзначили роботу депутата представники громадських організацій та церковної громади Волочиська. Насамкінець зустрічі отець Миколай подякував  народному обранцю за безвідказність і швидку допомогу у вирішенні різних питань, поблагословив Сергія Лабазюка на добрі справи й надалі.

      Зустріч закінчилася спільною молитвою за Україну.