Засвітили головну новорічну ялинку району.

    19 грудня 2014 року  відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашого району.

    Свято проходило у обрядовому залі РБК «Гармонія». Дітей та гостей свята привітав Святий Миколай з своїми помічниками, який і запалив вогники на новорічній красуні. «В дарунок для вас я приніс частину небесного вогню. Нехай від нього засвітяться мільйонами вогників новорічні і різдвяні ялинки. І в серцях людей поселяться любов, мир і злагода!» - звернувся він до присутніх.

  Цікава і різноманітна концертно-розважальна програма супроводжувалась участю учасників художньої самодіяльності районного будинку культури, дитячої школи мистецтв та танцювальних колективів міста.

   Малеча з задоволенням водила хороводи біля ялинки з казковими персонажами  та приймала участь у різних конкурсах, за що отримувала солодкі призи від Святого Миколая.

   Особливістю відкриття цієї ялинки є те, що на свято привезли дітей, батьки яких приймають участь в АТО,  та дітей, які живуть у прийомних сім’ях, багатодітних родинах.

   По закінченню свята Святий Миколай роздав всім дітям солодкі подарунки, які були придбанні за допомогою благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч», ТОВ «Волочиськ агро» (генеральний директор  Данилюк І.В.) та ТОВ «Енселко Агро» (директор Ременяк О. В.).

  Присутнім дуже сподобався захід, де панувала весела, казкова атмосфера і діти   розходилися по домівках з відчуттям чуда.