Заступник голови районної ради відвідав солдат у с.Старичі

    З 20 січня по всій Україні розпочалася активна фаза четвертої хвилі мобілізації. 28 січня з Волочиського  району відправлено першу групу мобілізованих до  військово-навчального центру, що в селі  Старичі Львівської області, де вони пройдуть загальновійськову підготовку та відновлення бойових навичок упродовж 26 діб.

   Цими днями заступник голови районної ради Сергій Пазюк  відвідав навчальний центр в с. Старичі з метою  інспекції щодо забезпечення військовослужбовців та їх розміщення.

   В ході поїздки  Сергій Миколайович  поцікавився умовами проживання, процесом навчання, а також дозвіллям, ознайомився з обмундируванням і харчуванням наших солдатів. В процесі розмови,  керівництво навчального центру  відмітило належний ступінь підготовки  та високий бойовий дух солдатів, мобілізованих з Волочиського району,  і висловило подяку  самим бійцям та їх батькам, також головам місцевих рад, керівництву району  та районному військовому комісару за розуміння, підтримку і проведення належним чином часткової мобілізації.

   Також Сергій Пазюк доставив гуманітарну допомогу  із продуктів харчування, щедро наданих сільськими радами с.Поляни, с.Попівці, депутатами районної ради та  небайдужими жителями району. Особлива подяка директору ТзОВ «Донснаб-захід» Казанішену В.М. за наданий транспорт для здійснення цієї поїздки.