Заступник голови районної ради С.М.Пазюк вітав іменинників

   13 листопада  в  своєму кабінеті заступник голови районної ради Сергій Пазюк привітав від імені депутатського корпусу районної ради, виконавчого апарату з днем народження директора Тарнорудської ЗОШ І-ІІІ ст. Ладишкіну Ніну Іванівну та Сарнівського сільського голову Дочкоча Олександра Дмитровича.

   Присутні побажали іменинникам міцного здоров’я, сімейного щастя, удачі  та успіхів у здійсненні задумів, невичерпної енергії та натхнення в повсякденній праці.

   Сергій Миколайович підкреслив, що  колектив школи, під керівництвом ювілярки, зробив  вагомий внесок у розвиток освіти і культури рідної громади і  району. Ніна Іванівна була депутатом районної ради IV скликання, вчитель іноземної мови, який очолює Тарнорудську школу з 2003року. За багаторічну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді, активну громадську позицію  та з нагоди 55-річчя від дня народження була нагороджена спільною Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації.

   Також заступник голови районної ради привітав Олександра Дмитровича та  подякував за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм, любов до волочиської землі та громади, побажав міцного здоров’я, нових творчих злетів і з нагоди дня народження вручив подарунок від районної ради.

   При цьому заступник голови районної ради зазначив, що успіх та визнання колективу в значній мірі є результатом сумлінної праці її керівника, який докладає чимало зусиль для його становлення та розвитку.