Заступник голови районної ради С.М. Пазюк взяв участь у роботі сесії обласної ради.

   16 жовтня під головуванням Івана Гончара відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради. У засіданні взяв участь 71 депутат.

   Від Волочиського району участь у роботі пленарного засідання чергової двадцять шостої сесії  обласної ради взяли участь  С.Пазюк – заступник голови районної ради та В.Коваль – Перший заступник голови РДА.

   Перед початком планової роботи присутні вшанували хвилиною мовчання усіх захисників нашої держави, полеглих від рук терористів і російських найманців на сході та півдні України.

   Порядок денний складався з 49 питань.

   Депутати обласної ради провели розподіл майже 180 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету.В першу чергу, кошти з державної казни в сумі більше 15 млн. грн. передбачені на продовження робіт зі зменшення енергоспоживання бюджетних установ та зниження їх залежності від використання дорогоцінного газу.

    Підтримана депутатами пропозиція членів президії щодо виділення коштів субвенції з обласного бюджету Волочиському району в сумі 590 тисяч гривень для проведення капітального ремонту покрівлі хірургічного відділення Волочиської ЦРЛ.

   Дискусійними на засіданні виявилися питання про погодження спеціальних дозволів на користування надрами.

   Схвалило депутатське зібрання 5 рішень щодо клопотання перед Верховною Радою України про відзначення наших земляків відзнаками ВРУ.

   Крім цього, під час сесії відбулися зміни у депутатських фракціях, зокрема озвучено наміри про розпуск депутатської фракції ВО “Батьківщина” та входження окремих депутатів до інших фракцій, груп.

   Також депутатами розглянуто ряд кадрових питань та змін у керівному складі закладів комунальної власності; внесено зміни до обласних програм задля ефективного виконання зазначених цілей щодо забезпечення розвитку, економічної стабільності, захисту населення області у нелегкий час.