Засідання районного штабу з питань розвязаннясоціально-побутових проблем переселенців та сімей бійців АТО

    В кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Коваля відбулося чергове засідання районного штабу з питань сприяння розв’язанню соціально-побутових проблем громадян, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.

    Головував – перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль. Присутні: заступник голови районної ради Сергій Пазюк, заступник міського голови Світлана Івченко, члени районного штабу.  

    На розгляд присутніх виносилося питання про звільнення від сплати комунальних платежів сімей, члени яких є учасниками антитерористичної операції на сході України.  

    

В ході засідання на розгляд присутніх було надано інформацію про стан справ у даному напрямку роботи першим заступником начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Оксаною Пендрак. Заступник міського голови Світлана Івченко проінформувала, що для розв’язання даного питання вже розроблені конкретні пропозиції, які також будуть винесені на засідання чергової сесії міської ради.  

    Сергій Пазюк, заступник голови районної ради, запропонував при формуванні районного бюджету на 2015 рік врахувати кошти на розв’язання і покращення соціально-побутових проблем переселенців та сімей учасників антитерористичної операції.  

    В заключному слові, Володимир Коваль, зазначив: «Сьогодні Україна – єдина. Для збереження незалежності нашої держави люди не шкодують ні коштів, ні часу, ні власного життя. Так, старенька бабуся віддає останню гривню на армію, громадськість проводить благодійні акції із збору коштів, діти малюють листівки солдатам – це все направлено на підтримку наших захисників в зоні АТО. Та в цей напружений час ми не маємо морально права забувати про сім’ї наших солдатів в нашому районі, які також потребують підтримки». Закликав і надалі продовжувати активно працювати у даному напрямку відповідно до наданих повноважень і тримати на контролі питання покращення житлово-побутових умов переселенців.  

    За матеріалами сайту Волочиської РДА