Захист Батьківщини – почесний обов’язок кожного громадянина

     В  Україні  досі триває антитерористична  операція, тобто і далі продовжується неоголошена війна за незалежність, соборність і територіальну цілісність нашої держави. 20 січня розпочався перший етап четвертої хвилі мобілізації.

     В середу, 28.01.2015, відповідно до плану-графіку четвертої черги мобілізації, на території районного комісаріату відбулося відправлення першої черги військовозобов’язаних до лав Збройних Сил України. Найбільш чисельною була група чоловіків із Полянської сільської ради.

    Спочатку виступив військовий комісар району, підполковник Віктор Романов, який довів присутнім вимоги чинного законодавства про мобілізацію та наголосив: «Захист Батьківщини – почесний обов’язок кожного громадянина».

     Далі, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваль подякував мобілізованим за їхню громадянську позицію та патріотизм.

    Святі отці благословили присутніх на благу справу захисту Вітчизни.

    Як зазначив військовий комісар: "Спочатку мобілізовані пройдуть курс підготовки терміном 45 діб на базі військового полігону на Львівщині, і тільки після цього будуть розподілені у військові частини для виконання поставлених завдань". Вони замінять тих військовослужбовців, які призивалися в березні минулого року. Проводжали хоробрих чоловіків рідні та близькі.

    Тож бажаємо солдатам легкої служби та швидкого повернення додому живими і неушкодженими.