Волочиськ прийняв естафету присвячену 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників

   23 жовтня на теренах Волочиського району, факелоносці Олімпійського вогню, ветерани спорту, учасники Великої Вітчизняної війни, діти які хочуть миру  провели агітаційно-пропагандистський пробіг присвячений 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

   Ініціатором заходу стало обласне відділення Міжнародної Асоціації ветеранів фізичної культури і спорту.

   Як повідомили представники пробігу, розпочалася естафета у місті Хмельницькому і відвідали вони вже Ярмолинці, Дунаївці, Маків та Кам’янець-Подільський. Найближчими днями зустрінуть їх у Красилові, Деражні та Летичеві.

   

Захід проводився з метою увіковічення пам’яті та вшанування полеглих воїнів Великої Вітчизняної війни, у війні за Незалежність України під час трагічних подій на Майдані та в зоні АТО, популяризації і розвитку оздоровчого та спортивного бігу серед жителів області.

   Учасників акції у м. Волочиськ зустріли хлібом-сіллю керівництво району та міста, представники громадських організацій району, жителі міста. Учасники пробігу пробігли центральною вулицею міста до Меморіалу Слави.

   

Подякували учасникам пробігу за активну громадянську позицію у сьогоднішній непростий час та згадали солдатів, які віддали своє життя у страшні роки Великої Вітчизняної війни та тих, хто сьогодні виборює незалежність України заступник голови районної ради Сергій Пазюк, перший заступник голови адміністрації Володимир Коваль, перший заступник Волочиського міського голови Олександр Васильченко, голова районної ради ветеранів війни і праці Олексій Довгалюк та кандидат у народні депутати України Сергій Лабазюк.

   Завершився захід хвилиною мовчання за загиблими у роки ВВ, під час Революції гідності та в результаті проведення бойових дій АТО та покладанням квітів до Меморіалу Слави.