Волочищина відправила черговий гуманітарний вантаж бійцям в зону АТО

    На сьогоднішній десь наші герої, які воюють за нашу Країну потребують фінансової допомоги на закупівлю спорядження для ведення бою та теплого одягу.

    Громада Волочиського району  вкотре назбирала коштів для допомоги.  Цього разу допомога призначалася для 128 бригади роти вогневої підтримки, де проходять службу 6 хлопців з Волочиського району. На благодійні кошти було закуплено зимового одягу  (термобілизна, куртки), гумове взуття, рукавиці, ковдри, спальні мішки, дощовики армійські, предмети першої необхідності для  потреб військовослужбовців.

    Усі ці необхідні речі для наших військових  передані за призначенням.

   Ініціатором збору допомоги для земляків стали  районна рада та райдержадміністрація. Активно до даної акції долучилися громади с.Богданівка, с.Ожигівці, с.Чернява, с.Купіль, с.Медведівка, с.Порохня, с.Чухелі, с.Павликівці, ГО «Жіноча Рада», та інші  громадські організації,працівники ЖЕК, учні і вчителі Волочиського НВК,жителі міста  Боднар Р.В., Чагайна А.А.

    Сьогодні активно формується  слідуюча партія гуманітарного вантажу  для 7 окремої   санітарної  роти, яка дислокується в одному з міст Луганської області.   Військовослужбовці  чекають підтримки всіх небайдужих.

   Друзі, крім нас з вами їм ніхто не допоможе!

   Тому давайте разом надамо допомогу нашим бійцям.