Вітали працівників освіти

   Протягом багатьох років у першу неділю жовтня  працівники освіти  відзначають своє професійне свято.

   Освітянська родина — це велика сила, яка вирішує ті завдання, які щодня стоять перед освітою району, щоб побудувати міцну державу, належним чином виховати у підростаючого покоління духовні та моральні якості.

   2 жовтня у Волочиському  районному будинку культури «Гармонія», у святково прикрашеній залі зібралися педагогічні працівники, ветерани освіти, гості свята. Свято розпочалося з Гімну України та  хвилиною мовчання за Небесну сотню та загиблих під час проведення АТО.

   Працівників освіти з професійним святом привітав народний депутат України С.П.Лабазюк, а представник благодійного фонду «Ми поруч» Казанішен В.М. вручив  подяки. Цінними подарунками від благодійного фонду були нагородженні подружжя ветеранів–освітян, ветерани педагогічної праці, які пішли на заслужений відпочинок та вчителі – початківці.

  Цього святкового дня лунало  чимало теплих, добрих слів для освітян, які вкладають свою душу у дітей – найдорожче, що є у нас. Заступник голови районної ради С.Пазюк привітав освітян  та за вагомий особистий внесок у розвиток освіти району, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди  свята відзначив кращих працівників грамотами районної ради та райдержадміністрації.

   Слова вітання  та почесні грамоти виконкому міської ради  отримали вчителі від першого заступника міського голови О.Васильченка.

За сумлінну роботу, відданість справі та високий професіоналізм найкращих освітян начальник управління освіти, молоді та спорту, голова постійної комісії районної ради А.Плотнікова разом з головою профспілки освіти Черничко Л.А. нагородили  грамотами, дипломами, відзнаками.

  Серед нагороджених  були такі працівники освіти, депутати районної ради - Бранашко Г.М., Кучер В.М., Стрихар Т. І.

  За доброю традицією, під час свята відбулось урочисте прийняття в учительську сім’ю нового покоління молодих педагогів, які з 1 вересня працюють у навчальних закладах району. Вони отримали настанови від ветерана освіти, вчителя української мови та літератури  Рижової Л.М.

   Зворушила до сліз  пісня «Я мати, я маю сини» у виконанні ветерана педагогічної праці, колишнього директора Зеленівської школи Вознюк К.А. Усі присутні  аплодували стоячи.

   Приємним подарунком для присутніх стали яскраві музичні та танцювальні номери у виконанні учасників ансамблю української народної пісні «Мальви» та зразкового хореографічного колективу «Фламінго»,   ансамблю бального   танцю «Перлина», клубу спортивного, бального та сучасного танцю " Браво" .

 

   У день професійного свята педагогам-ветеранам, вчителям, вихователям, працівникам  обслуговуючого персоналу -  всім, хто обрав своїм життєвим шляхом нелегкий путь наставника, побажали міцного здоров'я, добра і  щастя, благополуччя, нових здобутків на освітянській ниві, оптимізму і впевненості у завтрішньому дні.