Відзначили Міжнародний жіночий день

6 березня, в переддень весняного жіночого свята, у спортивно – оздоровчому комплексі "Дружба" ВМЗ АТ «Мотор Січ» відбулись змагання на Кубок району з волейболу серед жіночих команд.

У чемпіонаті взяли участь сім команд: Волочиського НВК, Волочиської ЗОШ І-ІІІст. № 1, Волочиської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, сіл Поляни, Бальківці, Соломна та Тарноруда.

У результаті безкомпромісної боротьби, перше місце виборола команда села Тарноруда, друге місце - комада Волочиської ЗОШ № 5 та ІІІ – посіла команда с. Поляни.

Призерам змагань було вручено медалі та грамоти від організаторів: Волочиської районної ради та райдержадміністрації. Крім того, команду – чемпіона нагороджено Кубком.

З нагоди свята, від благодійного фонду народного депутата України С. Лабазюка «Ми поруч» усім учасницям змагань були вручені квіти та солодкі подарунки, за що юні волейболістки та їх наставники висловлювали щиру вдячність меценатам.

А вже 7 березня у ЦКД «Гармонія» відбулися урочисті заходи та святковий концерт для представниць трудових колективів організацій, підприємств, установ Волочиського району.

У фойє БК «Гармонія» представники благодійного фонду С. Лабазюка «Ми поруч» дарували прекрасній половині людства квіти і щирі слова вітань.

Концерт розпочався з танцювальної конпозиції  у виконанні народного ансамблю бального танцю «Перлина» та зворушливого привітання хлопчиків першокласників. Далі до вітального слова приєдналися голова районної ради С.Пазюк, голова райдержадміністрації В.Сергійчук, голова Волочиської міської ради К.Черниченко. Бажали  всім міцного здоров’я, добробуту, любові, весняного настрою, радості та тепла,  миру та спокою в душі, в сім’ї та в державі. 

На запрошення Волочиської міської ради привітати жінок Волочиського району завітав переможець телевізійного талант-шоу «Х-Фактор» Дмитро Бабак.