ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ

    У 1992-му році Генеральна Асамблея ООН проголосила щорічну подію всесвітнього масштабу – третє грудня стало датою Міжнародного дня інвалідів. Заходи, до яких в цей День закликає всі країни ця міжнародна організація, повинні бути спрямовані на інтеграцію інвалідів у життя нашого суспільства.

   3 грудня у ЦКД «Гармонія» пройшли урочисті збори, приурочені до Міжнародного Дня людей з  інвалідністю, в яких взяли участь голова районної ради С.Пазюк, голова райдержадміністрації В.Сергійчук та голова Волочиської ОТГ К.Черниченко, жителі району з обмеженими фізичними можливостями, громадськість.

  Перед початком заходу учасники зібрання взяли учась у шахово-шашковому турнірі, за підтримки благодійного фонду С.Лабазюка «Ми Поруч», переможці турніру отримали подарунки та медалі.

 До присутніх зі сцени районного будинку культури звернувся голова Волочиського районного товариства інвалідів Володимир Петрук та Швець В.О.

Далі присутніх вітали представники влади. Зокрема, голова районної ради Сергій Пазюк  звертаючись до присутніх, зазначив, що Міжнародний день людей з особливими потребами - це ще один привід аби вклонитися людям, сильним волею і духом, а також нагадати громадськості, що уважне і милосердне ставлення до таких людей – це ознака справжньої цивілізованості та культури суспільства.

   Від імені районної ради голова ради  висловив найтепліші слова людям з обмеженими можливостями, на долю яких випали нелегкі життєві випробування. Він відзначив, що людина, незалежно від стану здоров'я, соціального статусу, попри виклики і випробування долі, може бути повноцінним членом суспільства.

   Із побажаннями здоров'я, терпіння, оптимізму та людського розуміння,  до присутніх у залі громадян з обмеженими фізичними можливостями, звернулись голова райдержадміністрації Володимир Сергійчук та  міський голова Костянтин Черниченко. Окрім теплих побажань,  представники органів влади району вручили найактивнішим членам районного товариства інвалідів спільні Грамоти районної державної адміністрації та районної ради і Грамоти Волочиської об’єднаної територіальної громади.

   Після урочистої частини учасникам заходу була представлена концертна програма.