Відзначили День місцевого самоврядування

   5 грудня 2014 року у залі засідань районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.  У заходах взяли участь народний депутат України Сергій Лабазюк, депутат обласної ради Віктор Чубар, депутати районної ради, посадовці органів місцевого самоврядування району, працівники сільських та селищної рад, ветерани місцевого самоврядування, керівники агроформувань району. Ведучими святкового зібрання були  депутат районної ради Габак М.Д. та Чухелівський сільський голова Солоненко О.М.

   З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради Сергій Пазюк. У своїй промові він наголосив, що день місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, які вболівають за проблеми рідного села, дбають за його розквіт і зростання.

   З побажаннями щастя, здоров’я та плідної праці до учасників зібрання звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль.

   За багаторічну плідну працю в органах місцевого самоврядування  депутати та посадові особи місцевого самоврядування були відзначені грамотами та подяками обласної ради та обласної державної адміністрації, спільними Почесними грамотами  районної ради та райдержадміністрації.

   Із привітаннями та цінними подарунками до працівників органів місцевого самоврядування завітав також народний депутат України Сергій Лабазюк.

   Висловили найкращі побажання присутнім  перший заступник Волочиського міського голови Васильченко О.О., голова районної  профспілки  працівників державних установ Веретюк  В.С., голова Волочиського  районного  відділення Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад   Брилко  І.І. та голова ГО«Жіноча рада» Данчак О.В.  

   Почесним гостем на урочистому зібранні з нагоди свята був присутній  учасник антитерористичної операції, депутат Зеленівської сільської ради Андрій Бойчук. Який був поранений та наразі проходить реабілітаційний курс Хмельницькому воєнному госпіталі.

   Заступник голови районної ради Сергій Пазюк та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль за мужність, героїзм, любов до своєї країни та свого народу вручили солдату відзнаку  та грамоту Хмельницької обласної ради. Боєць, в свою чергу привітав присутніх з святом та подякував всім  за моральну і матеріальну підтримку військовослужбовців у зоні АТО.

   На святі вітали і дякували не тільки працівникам органів місцевого самоврядування.Від імені всіх територіальних громад району заступник голови районної ради С.Пазюк та голова Волочиського  районного  відділення Всеукраїнської  асоціації сільських та селищних рад   І.Брилко висловили щиру вдячність сільськогосподарським підприємствам  за сприяння в соціально-економічному  розвитку   територіальних громад району та  вручили іменні подяки: Народному депутату України  7,8 скликань Лабазюку Сергію Петровичу, ТОВ група компаній «VITAGRO»(генеральний директор Лабазюк  П.П.)ТОВ «Волочиськ агро» (генеральний директор  Данилюк І.В.),ФГ «Аліса» (директор Гадайчук В.І.),ВП ВМЗ ПАТ «Мотор Січ»  (директор Пастернак В.Г.), ТОВ «Агробізнес»  (засновники Собуцький О.М. та Коваль О.Є.), ТОВ «Енселко Агро»(директор Ременяк О.В.), ТОВ агрофірма  «Подільська зернова компанія» (директор  Ящук І.В.), ТОВ "Птахофабрика "Волочиська" (Директор Атерлей В.А.). Вони теж в свою чергу нагородили грамотами, квітами, подарунками  за плідну співпрацю працівників місцевого самоврядування.

   Приємним подарунком для всіх стала балада  «Про будні працівників місцевого самоврядування IV скликання», яку написала та продекламувала Чухелівський сільський голова Солоненко О.М.

  Урочистості до Дня місцевого самоврядування прикрасили виступи вокального ансамблю «Барви» ДШМ, вокальної група «Мальви»  БДЮТ, ансамблю гітаристів ДШМ, створивши гарний настрій для кожного.