Відзначили День Гідності та Свободи у Волочиську

  Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і Революція гідності 2013 року. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

  Дуже вдало сказано, що, шукаючи Європу, ми знайшли Україну.

  І тому 21 листопада  в Україні  - День Гідності та Свободи.  

  Волочищина долучилася до відзначення річниці Майдану. Цього дня  на центральній площі міста біля стенду пам’яті «Небесної Сотні» відбулися заходи щодо вшанування героїв, які віддали своє життя за честь та гідність української держави.          

  Керівники району, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, працівники підприємств, установ, організацій,представники  громадськості, молодь міста хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до стенду пам’яті «Небесної сотні». Проведення цього заходу це віддання належної поваги патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року під час Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.