Відзначено кращих працівників соціальної сфери

    В п’ятницю, 31 жовтня,  в малому залі районного будинку культури «Гармонія» відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

   Сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, приймали працівники Волочиського районного центру зайнятості, Управління соціального захисту населення,  Управління пенсійного фонду України, ФССНВ у Волочиському районі, Територіального  центру обслуговування, Волочиського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

   Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Коваль подякував за наполегливу, самовіддану працю, яка є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час та  відзначив кращих працівників почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

  Перший заступник міського голови Олександр Васильченко за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і компетентність в роботі нагородив грамотами міської ради  працівників соціальної сфери.

   Завершилися урочистості концертною програмою, яку підготували творчі колективи районного будинку культури.