Відзначення Міжнародного Дня інвалідів

   3 грудня, у районному будинку культури «Гармонія», пройшли урочисті збори, приурочені Міжнародному Дню інвалідів.

   На захід завітали представники органів державної влади та місцевого самоврядування, жителі району з обмеженими фізичними можливостями, громадськість.

   До присутніх зі сцени районного будинку культури звернувся голова Волочиського районного товариства інвалідів, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка Володимир Петрук, щоб досягти результатів, потрібно працювати усім разом, органам державної влади та місцевого самоврядування, товариству інвалідів та його членам.

   Із побажаннями здоров'я, терпіння, оптимізму та людського розуміння,  до присутніх у залі громадян з обмеженими фізичними можливостями, звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль, заступник голови районної ради Сергій Пазюк, перший заступник Волочиського міського голови Олександр Васильченко. Окрім теплих побажань представники органів влади вручили найактивнішим членам районного товариства інвалідів спільні грамоти районної державної адміністрації та районної ради і грамоти Волочиської міської ради.

   Далі, для усіх учасників урочистих зборів було представлено концерт, у якому участь також взяли діти з обмеженими фізичними можливостями. Усім учасникам концерту було вручено грамоти та подарунки від благодійного фонду народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч».

  На завершення голова Волочиського районного товариства інвалідів Володимир Петрук запросив усіх відвідати виставку творів народного мистецтва, які своїми руками вишили, намалювали, зв’язали члени Волочиського район.

 

 

За матеріалами сайту райдержадміністрації