Відзначення 70-тої річницю визволення України від фашистських загарбників

   Уже в 70-й раз, ми маємо нагоду схилити голови у пам'ять про безсмертний подвиг наших ветеранів, що вистояли та звільнили Україну з полум'я Великої Вiтчизняної вiйни. З кожним роком усе бiльш вiддаленими стають цi подiї та все менше їх учасникiв - ветеранiв. Ціною неймовірних зусиль сьогоднішні ветерани відстоювали нашу землю та подарували нам можливість жити та працювати.

У Волочиську 28 жовтня, у 70-у річницю визволення України від фашистських загарбників, відбулася  церемонії вшанування пам’яті загиблих. У церемонії взяли участь ветерани, працівники районної ради,  представники міської ради, районної державної адміністрації, представники установ, підприємств та організацій району.

   Учасники церемонії поклали квіти до меморіалу Слави бійцям, полеглим у Великій Вітчизняній війні та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

  Ветеранів Великої Вітчизняної війни, визволителів, учасників бойових дій, солдатських вдів, трудівників тилу  привітав голова організації ветеранів Волочиського району Довгалюк Олексій Іванович, а також Народний аматорський хор ветеранів війни та праці.

   Вдячність героям, які захистили Вітчизну і майбуття свого народу - безмежна. Низький уклін вам дорогі ветерани!