Відбувся відбір місцевих рад для участі в Проекті МРГ – III

  9 грудня 2014 року в Хмельницькому обласному підрозділі впровадження Проекту  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відбулася нарада з відбору місцевих рад нашого району для участі в Проекті.

   В нараді прийняли участь координатори Проекту від обласної державної адміністрації Хоменко М.В. – заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА, від обласної ради Панасюк М.В.- заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно – територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату облради, Коваль В.В. - перший заступник голови райдержадміністрації, Трачук О.П. - керуюча справами районної ради та координатори обласного підрозділу впровадження Проекту Клепач І.В. і Третяк В.А.

  На розгляд надійшло 15 заявок від сільських рад району, котрі вивчено та проаналізовано. Проведено рейтингування громад за станом їх соціально – економічного розвитку і готовності до співпраці в рамках Проекту МРГ – III.

  За методикою оцінки та відбору місцевих рад для участі в Проекті МРГ – III  від Волочиського району комісія визначила 4 сільські ради:  Дзеленецьку,  Завалійську, Яхновецьку,  Копачівську.