Відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня місцевого самоврядування.

   З метою належного відзначення у районі державного свята Дня місцевого самоврядування сьогодні відбулося засідання організаційного комітету під головуванням заступника голови районної ради С.Пазюка.

   В роботі засідання прийняли участь  депутат районної ради В.Сліпчук, представник благодійного фонду Сергія Лабазюка «Завжди поруч», депутат районної ради В.Петрук, редактор газети «Зоря» Ю.Вікарук, начальник відділу культури РДА М.Чепелюк, начальник відділу організаційно-кадрової роботи РДА О.Петлюк, голова Волочиського районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад І. Брилко, керуюча справами районної ради О.Трачук.

   На засіданні було обговорено низку організаційних заходів, які плануються провести в районі за нагоди свята. Йшлося про залучення місцевих громад до свята та  про необхідність широкого висвітлення у місцевих засобах масової інформації матеріалів, приурочених до цієї дати.

   Під час засідання комітету було вирішено, що з нагоди Дня місцевого самоврядування, 5 грудня в сесійному залі районної ради, по завершенню пленарного засідання 32 сесії  районної ради, відбудеться концертна програма та відзначення працівників місцевого самоврядування району.