Відбулося спільне засідання Президії та постійної комісії районної ради

      Позачерговій 33 сесії районної  ради, яка відбудеться 28.01.2015 р передувало спільне  засідання президії та постійної  комісії з питань соціально - економічного розвитку, бюджету,  фінансів та управління комунальною власністю.

      Головував заступник голови районної ради Сергій Пазюк. У засіданні  взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Коваль, депутат обласної ради, головний лікар ЦРЛ Віктор Чубар, помічник народного депутата Сергія Лабазюка, голова фракції районної ради «Союз.Чорнобиль.Україна» Володимир Петрук, редактор районної газети «Зоря»  Юрій Вікарук та виконавчий  апарат районної ради.

    На засіданні  голови комісій, керівники депутатських фракцій, члени комісії проаналізували проекти рішень порядку денного позачергової 33 сесії. Зокрема,  це питання про районний бюджет на 2015 рік, про затвердження структури виконавчого апарату та кошторису районної ради на 2015 рік, про  оплату праці  заступника голови районної ради, також заслухали  інформацію  щодо роботи районної кіновідеомережі. Спільним рішенням президії та постійної  комісії з питань соціально - економічного розвитку, бюджету,  фінансів та управління комунальною власністю було внесено в порядок денний  позачергової 33 сесії районної  ради питання «Про інформацію прокуратури Волочиського району про стан законності на території Волочиського району за 2014 рік.»

    Визначилися з датою проведення чергової 34сесії районної ради, яку  рекомендовано скликати на12 березня та провести пленарне засідання сесії 19 березня 2015року.