Відбулося розширене засідання облдержадміністрації

    25 листопада перший заступник голови районної  державної адміністрації  В.Коваль та заступник голови районної ради С.Пазюк взяли участь у розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови ОДА Олександр Симчишин.

   Перед початком планової роботи головуючим було нагороджено двох подолян з нагоди Дня працівників сільського господарства. Орденом "За заслуги" І ступеня відзначено Мастія Василя Васильовича, депутата обласної ради, директора товариства "Святець", с.Святець Теофіпольського району та орденом княгині Ольги III ступеня – Новосядлу Галину Василівну, головного зоотехніка сільськогосподарського товариства "Хорост Плюс", с.Кадиївка Ярмолинецького району.

   Члени колегії заслухали, проаналізували  та опрацювали такі питання порядку денного.

   Про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу в галузі тваринництва поінформував заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації В.Конончук..

   Відповідно до розпорядження колегії за підсумками поточного року роботу районних державних адміністрації щодо виконання програми розвитку агропромислового комплексу у галузі тваринництва визнано такою, що потребує поліпшення.

   Про підсумки фінансово-господарської, творчої діяльності обласних театрально-концертних установ доповідала начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Ірина Трунова.

   Також присутні заслухали інформацію директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергія Вавринчука про стан поводження з небезпечними відходами, у тому числі непридатними до використання та забороненими до застосування хімічними засобами захисту рослин.

   Члени колегії прийняли розпорядження «Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною» Кирила Чумакова – начальника Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

   Окрім того, на засіданні заслухано інформацію про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України та про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2014 року.

 

За матеріалами сайту Хмельницька обласної ради