Відбулося розширене засідання колегії РДА

  25 грудня у Великому залі засідань  відбулося розширене засідання колегії районної держадміністрації під головуванням  першого заступника голови адміністрації Володимира Коваля. Участь в колегії взяли заступник голови районної ради Сергій Пазюк, виконавчий апарат районної ради, депутати районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій, представники агроформувань та фермерських господарств, голови місцевих рад.

 Порядок денний  засідання складався з таких питань:

  1. Про підсумки фінансово-господарської діяльності сільськогосподарських підприємств району за 2014рік та стан розрахунків по оренді землі та майна;
  2. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації  від 28.11.2013 року № 895/2013-р «Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації»;
  3. Про роботу органів виконавчої місцевого самоврядування та громадських організацій по наданню допомоги воїнам, які проходять військову службу в зоні антитерористичної операції на сході України.

   По першому питанню виступив  начальник агропромислового розвитку РДА, депутат районної ради Колодій В.В., який підсумував діяльність сільськогосподарських підприємств району та статистику розрахунків орендарів за землю та майно.

   Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації розповів завідувач сектором містобудування та архітектури РДА Тимофіїв О.Т., який рекомендував вжити заходів щодо прискорення розроблення  та оновлення містобудівної документації, укладання договорів з проектними організаціями на виконання таких робіт.

   Звітував про роботу органів виконавчої місцевого самоврядування та громадських організацій по наданню допомоги воїнам АТО завідувач сектору з питань оборонно-мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату РДА Матянін Ю.М.

   За підсумками розгляду питань було вирішено допрацювати проекти розпоряджень, врахувавши пропозиції та доповнення присутніх членів колегії.