Відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації

   23 грудня заступник голови Волочиської районної  ради Сергій Пазюк взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів перший заступник голови ОДА Олександр Симчишин.

   Впродовж засідання члени колегії розглянули чотири питання порядку денного,вирішували як зменшити заборгованість із виплати заробітної плати.

   Так, про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим в області присутніх інформувала директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська. За її словами, у жовтні поточного року заробітна плата одного штатного працівника становила майже 2930 гривень, що на 9,8% більше у порівнянні до жовтня минулого року. Водночас, заробітна плата по Україні становить 3509 гривень.

   Що стосується заборгованості із виплати заробітної плати, то станом на 1 грудня 2014 року вона становить майже 11 мільйонів гривень, що майже на 10 % більше у порівнянні до початку року. У структурі боргу більшу частину займає заборгованість на економічно активних підприємствах. Найбільші борги із зарплати на підприємствах –банкрутах залишаються у Полонському(1577,6 тис.грн.) та Летичівському (1062,2 тис.грн.) районах.

   Станом на 1 грудня, порівняно з початком року, у Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському районах та місті Хмельницькому допущено значне зростання боргів із заробітної плати.

   За результатами засідання члени колегії розробили низку заходів для керівництва районів та рекомендували відповідним контролюючим органам активізувати роботу щодо зменшення заборгованості із виплати заробітної плати та підвищення її рівня.

   Начальник відділу містобудування та архітектури ОДА Ірина Дунаєвська доповіла про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території Хмельницької області. Члени колегії погодили необхідність розробки та оновлення містобудівної документації в дев’яти районах та двох містах Хмельницької області.

   Заступник голови – керівник апарату ОДА Леся Стебло інформувала присутніх про стан дотримання свободи слова в області.

   Члени колегії розглянули та затвердили план роботи облдержадміністрації на 2015 рік та перший квартал 2015 року.

 

За матеріалами сайту Хмельницької обласної ради