ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ 34 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

      5 грудня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової 34 сесії районної ради.

  У сесії взяли участь 24 депутати, депутати обласної ради В.Чубар та А.Саланський, голови ОТГ та сільських рад, посадові особи виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь та відділів РДА, керівники комунальної власності, ЗМІ.

  У ході пленарного засідання було розглянуто 4 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на спільному засіданні  постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та управління комунальною власністю та на Президії районної ради.

  Депутати внесли зміни до  районного бюджету на 2018 рік. По даному питанню доповідав в.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації А.Смиц. Також було затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, заслухавши інформацію начальника відділу Держгеокадастру у Волочиському районі О.Божука .  

Окремим рішенням було затверджено розпорядження голови районної ради.

        Останнім у порядку денному сесії було питання «Про передачу бюджетних установ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Волочиського району у власність Волочиської об'єднаної територіальної громади». За дане рішення депутати проголосували одноголосно.

      Підсумував роботу сесії голова районної ради С.Пазюк, який привітав присутніх із Днем Збройних сил України та Днем місцевого самоврядування.