Відбулось засідання організаційного комітету

   Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації В.Коваля  відбулось засідання організаційного комітету, під час якого було розглянуто два основних питання: про відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС; про відкриття новорічної ялинки 19 грудня 2014 року;

  Щодо першого питання перед присутніми виступив начальник відділу культури райдержадміністрації Микола Чепелюк, який зазначив, що урочисті збори з нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС відбудуться 12 грудня у малому залі РБК «Гармонія», о 12.00 годині. Окрім урочистої частини, вручення грамот і подяк відбудеться концертна програма за участю творчих колективів РБК «Гармонія».

  Щодо другого питання порядку денного думок було чимало. Проте після довгих обговорень було вирішено відкриття ялинки провести в обрядовому залі РБК «Гармонія». На святкове відкриття ялинки будуть запрошені учні молодших класів шкіл міста, а також діти, чиї батьки беруть участь в проведенні антитерористичної операції.

  Із цього приводу перед присутніми виступила голова громадської організації «Жіноча рада» Ольга Дончак, яка зазначила: «Ми просто зобов’язані подбати про тих дітей, чиї батьки зараз знаходяться на війні. На даний час наше завдання  встановити точну кількість дітей, чиї батьки зараз захищають свою Батьківщину. Потім ми вирішуватимемо, яким чином цих дітей із сіл доставити в м. Волочиськ на свято. Я знаю, що багато хто може сказати, що зараз не час влаштовувати будь-які святкування, але я вважаю, що дитячих свят це не повинно стосуватися».

  Наступне засідання організаційного комітету з питання відкриття ялинки вирішили провести 15 грудня.