Відбулись звітно-виборчі збори Хмельницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

 

   В Хмельницьку 20 листопада 2014 року в малому залі Будинку Рад відбулись звітно-виборчі збори Хмельницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР) за участю першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського, заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка, сільських та селищних голів - керівників районних відділень асоціації Хмельницької області, голови регіонального відділення Анатолія Кухаренка. У зборах взяв участь голова Волочиського районного відділення ВАССР, Криваченецький сільський голова - Іван Брилко.

   Відкрив збори голова Хмельницького регіонального відділення ВАССР А.Кухаренко. Після цього  прозвучали вітання учасникам зборів від представників обласної влади.

   Про роботу Хмельницького регіонального відділення ВАССР протягом 2012-2014 рр. прозвітував його голова А.Кухаренко. Обговоривши почуте загальні збори вирішили направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Правління ВАССР щодо найшвидшого вирішення проблемних питань, які склалися на даному етапі

   Присутні на звітно-виборній конференції обрали голову Хмельницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад на новий дворічний термін. За результатами голосування ним став Дунаєвецький селищний голова Анатолій Кухаренко, який обіймав цю посаду протягом попередніх двох років, роботу якого визнали як задовільну. Провели вибори і до керівного складу Хмельницького регіонального відділення ВАССР.  

   Розглянули питання співпраці обласного форуму лідерів профспілкових та громадських організацій, територіальних громад сільських та селищних  рад області та підписали меморандум про співпрацю.