Відбулася селекторна нарада щодо підготовки до проведення виборів

     10 жовтня перший заступник голови адміністрації Володимир Коваль та заступник голови районної ради Сергій Пазюк взяли участь у  селекторній нараді, яка відбулася  під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина щодо підготовки до проведення позачергових парламентських виборів до Верховної Ради України 26 жовтня. 

      В ході наради було обговорено рівень організаційної готовності районів до проведення виборчої кампанії.      .

     Олександр Симчишин поставив перед керівниками районів основні завдання для виконання: забезпечення чесних і прозорих виборів, рівних можливостей для кандидатів в народні депутати, рівних прав для виборців, чітка взаємодія із окружними виборчими комісіями, дотримання правопорядку, гарантування безпеки виборцям і членам дільничих виборчих комісій. 

    Перший заступник голови адміністрації Володимир Коваль прозвітував про готовність Волочиського району  до проведення позачергових парламентських виборів, зазначивши, що в основному район до проведення виборів народних депутатів України готовий, але деякі проблеми все-таки існують. Проте, Володимир Васильович наголосив, що усі проблемні питання будуть залагоджені і позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня відбудуться на належному рівні, відповідно до норм чинного законодавства.

 

За матеріалами сайту райдержадміністрації